NAR EKŞİSİ
₺550,00 KDV Dahil
₺600,00 KDV Dahil
NAR EKŞİSİ
₺900,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
NAR EKŞİSİ
₺975,00 KDV Dahil
₺1.050,00 KDV Dahil
NAR EKŞİSİ
₺1.500,00 KDV Dahil
₺1.750,00 KDV Dahil

NAR EKŞİSİ

 

Geleneksel Nar Ekşisi: Doğal ve sağlıklı bir lezzet olan nar ekşisi, yıllardır sofralarımızı renklendiren ve damakları şenlendiren bir sos türüdür. Narların özenle seçilip açılarak, ayıklanması ile elde edilen bu özel taneler, kaynatılarak yemeklerinize ve salatalarınıza ferahlık ve karakter katar.

Ev Yapımı nar ekşisi, salatalarınızı, mezelerinizi, soslarınızı ve yemeklerinizi daha da lezzetli hale getirmek için ideal bir seçenektir. Özel tadıyla yemeklerinize canlılık katan nar ekşisi, sağlıklı ve doğal içeriğiyle de ön plana çıkar. Geleneksel yöntemlerle üretilen nar ekşisi, hiçbir katkı maddesi içermez ve doğal aromasını korur.

Egeye Dönüş nar ekşisini keşfedin ve mutfaklarınıza lezzet katın. Ev yapımı nar ekşisi ile tariflerinize daha da özel hale getirin ve sağlıklı bir yaşam tarzına adım atın. Nar ekşisi, doğallığı ve benzersiz tadıyla sofralarınıza renk katacak, birbirinden lezzetli tariflerinizi daha da özel hale getirecektir."

Hakiki Nar Ekşisi Nasıl Anlaşılır?

Hakiki doğal nar ekşisi rengini nardan alacağı için koyu kırmızı ve mor renk tonlarında olur. Bu renk daha canlı olan nar rengi kırmızının kaynadıktan sonra koyu hale gelmesidir. Nar tanelerinin kırmızı rengi ise içerdiği antioksidanların ve diğer besin maddelerinin yüksek olduğunu gösterir. Sirke kıvamında olan doğal nar ekşisi bilinenin aksine yoğun jel kıvamında olmamalıdır. Bu jelimsi yoğun kıvam katkı ve tatlandırıcı içerdiğinin de göstergesidir.

Hakiki Nar Ekşisinin Fiyatı Ne Kadar?

Doğal ve katkısız nar ekşisinin serüveni uzun ve meşakkatli bu yolculuk onu değerli ve eşsiz kılıyor. Saatler süren hazırlık aşaması yine saatler süren odun ateşinde kaynamayla devam ediyor. Dinlendirilip süzüldükten sonra şişelere doldurulması en basit kısmı bu serüvenin. Harcanan bu kadar emek hakiki nar ekşisini değerli hale getiriyor. Egeye Dönüş çoklu alımlarla ve nar ekşisi setleriyle uygun fiyatlı nar ekşisini sizlere sunmaktadır.

Nar Ekşisi Neye İyi Gelir?

Geleneksel nar ekşisi, sağlığa faydalı olan antioksidanlar, C vitamini, A vitamini ve potasyum gibi besin öğeleri açısından zengindir. Antioksidanlar, vücuttaki serbest radikallerle mücadele ederek bağışıklık sistemini destekleyebilir ve genel sağlığı koruyabilir. Aynı zamanda nar ekşisinin sindirimi kolaylaştırdığı ve iştah açıcı bir etkisi olduğu da bilinmektedir.

Nar Ekşisi Hangi Cins Nardan Yapılır?

Sadece ekşi narlardan yapılan geleneksel nar ekşisinin tadı olabildiğince ekşidir. Nar ekşisi sosunun tadı nar ekşisine göre glikoz katkısı nedeniyle tatlıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR